logozlintech logoprostredky
PROSTŘEDKY NA RUCE logoprodejna logozlinlep
Zlíntech s.r.o. Těsnění Lepidla a tmely Lepící pásky Prostředky na ruce Partneři Kontakty Kde nás najdete

Prostředky na ruce značky Dreumex:

Ochrana rukou

Universal Protect - ochranný krém se aplikuje před prací za mokra i za sucha. Brání škodlivým látkám v pronikání do pokožky a zjednodušuje následné umývání rukou. Jedná se o tekuté rukavice. Je vhodný i na obličej.

Mytí rukou

Classic - gel ny mytí rukou pro středně silná znečištění - olej, maziva, asfalt a pryž. Vhodný do autoservisů, dílen a kovoprůmyslu.
Special - pasta na ruce na středně silná až silná znečištění - maziva, nafta, brzdová kapalina, cement, rez. Vhodný do autoservisů stavebnictví, dílen a kovoprůmyslu.
Plus - citrusový gel na mytí rukou pro silná znečištění - asfalt, barva, lak. Vhodný do autoservisů, dílen, do tiskařského průmyslu, pro malíře, natěrače, pneuservisy.

Péče o ruce

Natural Care - regenerační krém pro všechny typy pokožky. Stimuluje přirozený proces obnovy kůže a zanechává ji pružnou a hladkou.

Dávkovací systém

EX4000 - je 4 litrový zásobník, který je navržen tak, aby vyhovoval potřebám lehkého a těžkého průmyslu. Silné pumpička není v dávkovači, ale v zásobníku. Znamená to,  že s každým zásobníkem se používá nová pumpička, čímž je zaručena dokonalá funkčnost. Určen pro zásobníky Speciál a Plus.
Standardní dávkovač - je robustní dávkovač pro 4,5 litrové, 5 a 15 litrové kbelíky
Dávkovací systém  - manuálně ovladatelný "One2Clean" na mytí (1,5 ml) a na krémy (5 ml)
                                - bezdotykový "One2Clean Automatic" na mytí (1,5 ml) a na krémy (5 ml)Prostředky na ruce prodáváme v kamenné prodejně ve Zlíně nebo v e-shopu:Zboží lze objednat na dobírku po vyplnění jednoduchého formuláře. Dodací termíny jsou od dvou dnů do jednoho týdne podle dostupnosti zboží. Skladem je cca 80 % nabízeného zboží.


Odkazy