logozlintech Zlíntech s.r.o.
Smetanova 4452
760 01 Zlín
736 608 580
Zlíntech s.r.o. logoprodejna logozlinlep
Zlíntech s.r.o. Těsnění Lepidla a tmely Lepící pásky Prostředky na ruce Partneři Kontakty Kde nás najdete

Zlíntech s.r.o. je výrobcem a prodejcem průmyslového plošného těsnění hlavně z pryže, silikonu, vitonu a bezazbestového klingeritu zn. Donit a Temac. Společnost byla založena v roce 2002 pod hlavičkou OSVČ. V roce 2005 se transformuje na společnost s ručením omezeným. Výroba těsnění je na zakázku nebo sériová podle dodané dokumentace, rozměrů nebo vzorků. Mezi základní výrobky patří mezikruží všech rozměrů, pryžové pásky a také nepravidelné tvary. Termíny dodání jsou od dvou dnů do jednoho týdne. Naléhavé případy lze řešit podle možností ihned. 

V roce 2008 společnost rozšiřuje své aktivity na velkoobchod a maloobchod s lepidly a tmely značek Loctite, Henkel, Loxeal a Soudal. V červnu 2008 je otevřena specializovaná prodejna lepidel a tmelů pod názvem Zlínlep. Lepidla jsou určená pro průmysl:  na závity, na příruby, na plošná těsnění, na pružné lepení a těsnění, na upevňování, dále pro řemeslníky - truhláře, okenáře, podlaháře, tapetáře, stavaře, instalatéry, elektrikáře, malíře, obkladače, parketáře, pokrývače, střechaře, klempíře, čalouníky a také pro kanceláře, školy, domácnosti i kutily. V roce 2009 je zaveden sortiment lepících pásků  značky Tesa  a  produktů péče o ruce značky Dreumex. Lepící pásky jsou určeny pro malování, stavbu a renovace do interiérů i exteriérů k zakrývání ploch, pro pokládání podlahovin -oboustranné lepící pásky a pro opravy - textilní a instalatérské pásky. Dále nabízíme bezpečnostní a varovné lepící pásky, protiskluzové, barevné kódovací, balící a montážní lepící pásky. Prostředky na ruce jsou ve formě gelů a krémů. Slouží k ochraně před prací a po práci. Balení je od nejmenších tub až po kvalitní dávkovače, které jsou manuální i bezdotykové vhodné hlavně do servisů.

Prodejna je otevřena Po – Pá od 8.00 – 16.00 hod. 

V březnu 2009 je otevřen internetový obchod - eshop s lepidly, tmely, těsněním, lepícími pásky a prostředky na ruce pod doménou:

www.lepidla-tesneni.cz

Zboží lze objednat na dobírku po vyplnění jednoduchého formuláře. Dodací termíny jsou od dvou dnů do jednoho týdne podle dostupnosti zboží. Skladem je cca 80 % nabízeného zboží.


Odkazy